Racingzone League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Racingzone League

Online Szimulátor Bajnokság
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 2. Futam - Melbourne

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Posts : 42
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 29
Location : Budapest, Hungary

2. Futam - Melbourne Empty
TémanyitásTárgy: 2. Futam - Melbourne   2. Futam - Melbourne I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2015 7:56 pm

Mehet.. néhány mondatban a futamról számoljatok be, lehetőleg minél többen! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://racingzone.hungarianforum.net
Loki_29




Posts : 3
Join date : 2015. Jun. 05.

2. Futam - Melbourne Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Futam - Melbourne   2. Futam - Melbourne I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2015 8:18 pm

Kvalifikáció:
Szokásomhoz híven sikerült alul teljesítenem a szabadedzéses időmhöz képest, bár nem volt nagy érvágás, hiszen ha PB-t futok, akkor is csak KP-t tudtam volna megelőzni, a mezőny többi része messze van sajnos, javulnom kell.
Verseny:
A rajtot sikerült jól elkapni és hála az első körös tülekedéseknek a 8. helyig sikerült felverekednem magamat. (18-ról, azt hiszem.) Szép eredmény volt ez, de ha reálisan nézzük messze nem voltam oda való és csak pár kör kellett hozzá, hogy a nagy halak áldozatává legyek, bár Juhász Attilával való 2-3 körös csatámat nagyon élveztem a 4-5. körben. Miután Attila megelőzött, a nagy igyekezetben a célegyenes ráfordítóban első szárnyamat szegtem, s ez után a szokásos verseny zajlott, azaz csak köröztem és engedtem el az élmenőket. A vége akár még izgalmas is lehetett volna, hiszen csapattársamat KP-t értem volna be a verseny végére, de sajnos őt kiütötte az egyik kieső, így a csata sajnos elmaradt.
Remélem a következő versenyre tudok valamit gyorsulni.
Vissza az elejére Go down
Dobrai

Dobrai


Posts : 5
Join date : 2015. Jun. 04.

2. Futam - Melbourne Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Futam - Melbourne   2. Futam - Melbourne I_icon_minitimeKedd Jún. 30, 2015 11:11 pm

Q: Úgy alakult ahogy terveztem sima pole meglett így bizakodhattam, Dobrai barátom sajnos nem hozta a 2dik rajthelyet ami később meg is bosszulta magát.

R: Na a rajtnál mondtam hogy "das ist borzalom" újabb rossz elindulás és utána el is intéztük Székely de la rózsival egymást. Ezután hoztam a kötelezőt leggyorsabb körök és felzárkózás tekintetében. De sajnos nem számoltam én azzal a beállítás finomhangolásánál hogy majd rákényszerülök a csatákra és nem volt egyáltalán végtempóm csak a kanyarokra hangoltam. Végül Molnárral jót vívtunk végén megpróbáltam a lehetetlent, nem sikerült ez van Very Happy

Összegezve a DFGT alattam nagyon über alles úgyhogy sokkal magabiztosabban és könnyebben játszok vele. A malájon nem kérdés mi a célom ha nem jön össze kivágom a kukába a kormányt Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Attis

Attis


Posts : 4
Join date : 2015. Jun. 04.
Age : 29
Location : Budapest, Hungary

2. Futam - Melbourne Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Futam - Melbourne   2. Futam - Melbourne I_icon_minitimePént. Júl. 31, 2015 10:53 am

Q: Nem sikerült sajnos összerakni egy jó kört. Csak az 5. hely sikerült, aminek nem örültem, bár tudtam, hogy versenyen jobb az autó egyensúlya úgyhogy bizakodtam a rajt előtt.

R: A rajtot azt nagyon jól kaptam el, sikerült berajtolni a 3. helyre, aztán Bracsók és Székely összeakadtak, így feljöttem Gáll mögé a 2. helyre. Sokáig autóztam mögötte, majd elkezdett neki kopni nagyon a gumija, úgyhogy nem igazán volt a topon. Próbáltam rá nyomást gyakorolni, ami végül sikerült is és át tudtam venni a vezetést. Később Bracsók folyamatosan jött fel rám, volt néhány hibám is, amiből ő jött ki a legjobban. A szerencsém ott volt, hogy visszatudtam jönni elé a boxkiállás után, így sikerült megtartanom az első helyem. Nagyon örültem, hogy sikerült megnyernem ezt a futamot és bizakodva várom a bajnokság többi futamát. Remélhetőleg hasonlóan fogok majd teljesíteni a következő pályákon is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2. Futam - Melbourne Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Futam - Melbourne   2. Futam - Melbourne I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2. Futam - Melbourne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2. Futam - Melbourne
» 2. Futam - Melbourne
» 2. Futam - Melbourne
» 4. Futam - Barcelona
» 4. Futam - Barcelona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Racingzone League :: Nyilatkozatok :: Racingzone - BSRL Formula 1 Championship-
Ugrás: