Racingzone League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Racingzone League

Online Szimulátor Bajnokság
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 1. Futam - Bahrein

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Posts : 42
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 29
Location : Budapest, Hungary

1. Futam - Bahrein Empty
TémanyitásTárgy: 1. Futam - Bahrein   1. Futam - Bahrein I_icon_minitimeKedd Jún. 23, 2015 9:48 pm

Mehet.. néhány mondatban a futamról számoljatok be, lehetőleg minél többen! Smile
Vissza az elejére Go down
https://racingzone.hungarianforum.net
Attis

Attis


Posts : 4
Join date : 2015. Jun. 04.
Age : 29
Location : Budapest, Hungary

1. Futam - Bahrein Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Futam - Bahrein   1. Futam - Bahrein I_icon_minitimeKedd Jún. 23, 2015 10:00 pm

Q: Az időmérő nem igazán sikerült jól, sajnos csak a 10. helyet tudtam megszerezni, igaz nem voltam messze az elejétől, nagyon együtt volt a mezőny, aminek külön örültem, mint versenyző és mint vezető is.

R: A rajtom nem igazán sikerült jól, hiszen csak 1 pozíciót tudtam javítani, később azonban jöttem fel, mint a talajvíz. Egészen a 4. helyig tudtam feljönni, aminek nagyon örültem és még a többiek sem voltak messze. Ekkor azonban Vince megelőzött és véletlen benyomta a pit limitert. Ezt már nem tudtam kikerülni, hiszen nagyon lelassult az autója és letört a szárnyam. Ezután ki kellett mennem a boxba és rengeteget vesztettem. A 14. helyre estem vissza, majd sikerült feljönnöm a 9. helyre, ami ahhoz képest jónak mondható.

Remélhetőleg a következő futamon már sikerül odalépni és remélhetőleg azoknak is megoldódik a problémája, akik sajnos nem jelenhettek meg. Találkozunk 29-én Melbournebe! Szeretném megköszönni az OSTv munkáját és azt, hogy minden ligatag méltón helyt állt ezen a futamon! Smile
Vissza az elejére Go down
Dobrai

Dobrai


Posts : 5
Join date : 2015. Jun. 04.

1. Futam - Bahrein Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Futam - Bahrein   1. Futam - Bahrein I_icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2015 8:59 am

Q:Az időmérőm nehezen indult és végül csak a harmadik helyről tudtam rajtolni, bár tudtam hogy erős mezőny lesz azért jobb lett volna az első sorból indulni.

R: A rajtom szokásosan pocsék volt de szerencsére sikerült felzárkóznom, a jövőben ezen muszáj javítanom mivel elég sok helyet buktam 6. vagy 7.helyre estem vissza, 100%ot sikerült kiautóznom aminek külön örülök, mivel az utóbbi időkben nem sikerültek túl jól a versenyeim. Lehetőségem nyílt a győzelemre de a boxkiállást rosszul reagáltam le visszaestem ismét a 2. helyre így Waltert csak követni tudtam.

Összességében remek futam volt ez visszanézve a közvetítést nem gondoltam volna hogy a verseny minden percében történt valami. Jobb nyitófutam ennél talán nem is lehet Smile
Vissza az elejére Go down
Erututuhajdele




Posts : 2
Join date : 2015. Jun. 04.

1. Futam - Bahrein Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Futam - Bahrein   1. Futam - Bahrein I_icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2015 9:02 am

Q: DAS ist foscsi volt Very Happy
R: Éututuság volt Very Happy Jol kezdodott xd vissza fulladt a rajtnal a kocsi Very Happy bar igyis elso kor vegere 3. voltam XD aztan 3.kor elejen 2.rol kifagyok ijjá ijjááá óóóóó Very Happy imádom Smile
Vissza az elejére Go down
KP.




Posts : 2
Join date : 2015. Jun. 08.

1. Futam - Bahrein Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Futam - Bahrein   1. Futam - Bahrein I_icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2015 10:38 am

Komlósi Péter alias KP.:

Q: rögtön első próbálkozásra PB-t futottam (P15)

R: jó rajt, borzasztóan figyeltem rá, hogy elkerüljem az ütközéseket az első körben. Saját tempómat tudtam futni, sajnos az első 10 sokkal gyorsabb volt. Kb. 7 körrel a vége előtt nullára fogyott a fékem, így némi falazás után autóronccsal futottam be, kb. 4 helyet buktam miatta (P15).

Megj.: utólag a Caterham szervizcsapata megállapította, hogy pedál- és beállításhiba közösen okozta a problémát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1. Futam - Bahrein Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Futam - Bahrein   1. Futam - Bahrein I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
1. Futam - Bahrein
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1. Futam - Bahrein
» 1. Futam - Bahrein
» 4. Futam - Barcelona
» 3. Futam - Sepang
» 3. Futam - Sepang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Racingzone League :: Nyilatkozatok :: Racingzone - BSRL Formula 1 Championship-
Ugrás: